Best Western Kom Hotel Stockholm

Kontakta oss

RECEPTIONEN

Telefon
+46-8-412 23 00

Epost: info@komhotel.se

BOKNINGEN

Telefon
+46-8-412 23 05

Epost: bokning@komhotel.se

KONFERENSEN

Telefon
+46-8-412 23 50

Epost: konferens@komhotel.se

Personalen

VD – Torbjörn Brown
torbjorn@komhotel.se
+46-8-412 23 20
Hotellchef – Minna Pykälämäki
minna@komhotel.se
+46-8-412 23 07

Sälj & Marknadschef – Robert J. Flink
robert@komhotel.se
+46-733 966 776

Driftansvarig - Tamim Mirzad
tamim@komhotel.se
+46-8-412 23 01
Ekonomiansvarig - Marja Perhoniemi
marja@komhotel.se
+46-8-412 23 15
HR-ansvarig - Kea Lagerquist
kea.lagerquist@komhotel.se
+46-73 151 54 14

T.f. Revenueansvarig – Anders Manberger
anders@komhotel.se
+46-8-412 23 54

Bokningsansvarig – Caroline Hallonblad
bokning@komhotel.se
+46-8-412 23 05
Receptionsansvarig – Keeleigh Oliphant
keeleigh@komhotel.se
+46-8-412 23 00

Konferensansvarig – Anna Hallström 
anna.hallstrom@komhotel.se
+46-8-412 23 51

(Mammaledig) Revenueansvarig – Marlene Berggren
Kommunikationsansvarig - Corinna Björk
corinna@komhotel.se
+46-70 285 18 92
Webbkommunikatör - Kit Forsman
kit@komhotel.se
+46-73 666 43 25
  • Res med dina intjänade poäng

    Best Western Rewards - Vårt globala lojalitetsprogram

    Bli medlem i Best Western Rewards - utsett till ett av hotellbranschens bästa lojalitetsprogram. Tjäna...

    Visa erbjudande
  • Low Rate Guarantee

    För oss är det viktigt att du alltid hittar de lägsta priserna hos oss på bestwestern.se. Om du hittar ett pris på internet som är lägre än vad som finns på...

    Visa erbjudande
  • The Most Splendid Spa Package 1 Night

    Treat yourself and a friend, or lover, to an excellent spa weekend with us at Best Western Kom Hotel. This package includes use of bathrobe and slippers, entrance to the...

    Visa erbjudande
  • City Meeting och Wallmans Nöje

    Dagkonferens tillsammans med GOLDEN HITS
    På Golden Hits serveras du god mat tillsammans med en personlig och oförglömlig dinnershow från våra fantastiska artister....

    Visa erbjudande
  • Dagkonferens "All inclusive"

    Kom Hotel Stockholm är centralt beläget och en perfekt plats för en effektiv dagkonferens. Vi erbjuder 10 ljusa och fräscha lokaler varav den största har plats för upp...

    Visa erbjudande
Best Western Kom Hotel Stockholm

Epost: info@komhotel.se
Telefon: 08-412 23 00

Best Western Kom Hotel Stockholm   
Döbelnsgatan 17 111 40 Stockholm
Epost: info@komhotel.se
 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2019 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse