Best Western Kom Hotel Stockholm

Kontakta oss

RECEPTIONEN

Telefon
+46-8-412 23 00

Epost: info@komhotel.se

BOKNINGEN

Telefon
+46-8-412 23 05

Epost: bokning@komhotel.se

KONFERENSEN

Telefon
+46-8-412 23 50

Epost: konferens@komhotel.se

Personalen

VD – Torbjörn Brown
torbjorn@komhotel.se
+46-8-412 23 20
Hotellchef – Minna Pykälämäki
minna@komhotel.se
+46-8-412 23 07

Sälj & Marknadschef – Robert J. Flink
robert@komhotel.se
+46-733 966 776

T.f. Revenueansvarig – Anders Manberger
anders@komhotel.se
+46-8-412 23 54

Bokningsansvarig – Caroline Hallonblad
bokning@komhotel.se
+46-8-412 23 05
Receptionschef – Keeleigh Oliphant
keeleigh@komhotel.se
+46-8-412 23 00

Konferenschef – Anna Hallström 
anna.hallstrom@komhotel.se
+46-8-412 23 51

Konferensproducent - Diana Jaber
diana@komhotel.se
+46-8-412 23 50
Kommunikationschef - Corinna Björk
corinna@komhotel.se
+46-702 85 18 92
Web & Social Medieansvarig -Angelica Hellgren 
angelica@komhotel.se
+46-070354 95 23
Driftchef- Tamim Mirzad
tamim@komhotel.se
+46-8-412 23 01
Ekonomichef - Marja Perhoniemi
marja@komhotel.se
+46-8-412 23 15
Personalchef - Kea Lagerquist
kea.lagerquist@komhotel.se
+46-7 315 15 414
  • Res med dina intjänade poäng

    Best Western Rewards - Vårt globala lojalitetsprogram

    Bli medlem i Best Western Rewards - utsett till ett av hotellbranschens bästa lojalitetsprogram. Tjäna...

    Visa erbjudande
  • Low Rate Guarantee

    För oss är det viktigt att du alltid hittar de lägsta priserna hos oss på bestwestern.se. Om du hittar ett pris på internet som är lägre än vad som finns på...

    Visa erbjudande
  • Early Web Special

    Early Web Special på Kom Hotel Stockholm
    Boka vårt EARLY WEB SPECIAL pris och få 15-30% rabatt när du bokar minst 21 dagar i förväg. Skriv Stockholm
    och Kom Hotel...

    Visa erbjudande
  • Bo billigare med Mastercard

    Som innehavare av Mastercard får du 20% rabatt på helgerna (fredag-lördag)och 10% rabatt på vardagarna (söndag-torsdag) på Best Western Kom Hotel Stockholm. Rabatten...

    Visa erbjudande
  • Pausa på din konferens

    Välj till en uppfriskande paus på eftermiddagen för att hålla uppe koncentrationen och få ny energi i konferensen. En av våra licensierade PTs kommer till er...

    Visa erbjudande
Best Western Kom Hotel Stockholm

Epost: info@komhotel.se
Telefon: 08-412 23 00

Best Western Kom Hotel Stockholm   
Döbelnsgatan 17 111 40 Stockholm
Epost: info@komhotel.se
 
Summa: ...kr
Each Best Western� branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2019 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.
Integritetspolicy