Kontakta oss

RECEPTIONEN

Telefon
+46-8-412 23 00

Epost: info@komhotel.se

Chatta med oss

BOKNINGEN

Telefon
+46-8-412 23 05

Epost: bokning@komhotel.se

KONFERENSEN

Telefon
+46-8-412 23 50

Epost: konferens@komhotel.se

Personalen

VD/Hotellchef – Torbjörn Brown
torbjorn@komhotel.se
+46-8-412 23 00
Driftchef- Tamim Mirzad
tamim@komhotel.se
+46-8-412 23 01

Sälj & Marknadschef – Robert J. Flink
robert@komhotel.se
+46-733 966 776

Konferenschef – Anna Hallström 
anna.hallstrom@komhotel.se
+46-8-412 23 50

Reservation Manager – Anders Manberger anders@komhotel.se
+46-8-412 23 05
Revenue Manager – Minna Pykälämäki
minna@komhotel.se
+46-73-5604860
Ekonomiansvarig - Marja Perhoniemi
marja@komhotel.se
+46-8-412 23 15
Kommunikationschef - Corinna Björk
corinna@komhotel.se
+46-702 85 18 92
Personalchef - Kea Lagerquist
kea.lagerquist@komhotel.se
+46-7 315 15 414
CFO - Jonas Elmtoft
jonas.elmtoft@komhotel.se
+46-8-412 23 00

Best Western Kom Hotel Stockholm

Epost: info@komhotel.se
Telefon: 08-412 23 00

Best Western Kom Hotel Stockholm   
Döbelnsgatan 17 111 40 Stockholm
Epost: info@komhotel.se
 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2022 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.