Best Western Kom Hotel Stockholm

340
Boka rum

Rum 1

OK
Min bokning

Kontakta oss

Best Western Kom Hotel Stockholm
Döbelnsgatan 17   111 40 Stockholm
Fax: +46-8-412 23 10
                                Följ oss

                                      

RECEPTIONEN

Telefon
+46-8-412 23 00

Epost: info@komhotel.se

BOKNINGEN

Telefon
+46-8-412 23 05

Epost: bokning@komhotel.se

KONFERENSEN

Telefon
+46-8-412 23 50

Epost: konferens@komhotel.se

Personalen

VD - Torbjörn Brown
torbjorn@komhotel.se
+46-8-412 23 20
Hotellchef - Philip Dymling
philip@komhotel.se
+46-8-412 23 06

Sälj & Marknadschef - Robert J. Flink
robert@komhotel.se
+46-733 966 776

Driftansvarig - Tamim Mirzad
tamim@komhotel.se
+46-8-412 23 01
Ekonomiansvarig - Marja Perhoniemi
marja@komhotel.se
+46-8-412 23 15
HR-ansvarig - Kea Lagerquist
kea.lagerquist@komhotel.se
+46-73 151 54 14

Revenueansvarig - Minna Pykälämäki
minna@komhotel.se
+46-8-412 23 07

Bokningsansvarig - Caroline Hallonblad
bokning@komhotel.se
+46-8-412 23 05
Receptionsansvarig - Keeleigh Andrikopoulou
keeleigh@komhotel.se
+46-8-412 23 00

Konferensansvarig - Anna Hallström 
anna.hallstrom@komhotel.se
+46-8-412 23 51

Konferensproducent -Jessica Lundberg Kårfors
jessica@komhotel.se
+46-8-412 23 52
Kommunikationsansvarig - Corinna Björk
corinna@komhotel.se
+46-70 186 52 88
Webbkommunikatör - Kit Forsman
kit@komhotel.se
+46-73 666 43 25
 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2017 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse